Hakkımızda

YILŞEN MAKİNE

Yılşen Makine 2013 yılında Bursa'da kurulmuştur.
İşletmemiz Makina İmalatı, Torna-Freze , Çelik Konstrüksiyon ve Ferforje alanlarında; güvenli ve hızlı hizmet anlayışı, kaliteli ve nitelikli malzeme ve uygun fiyat ile siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Sektörümüzde, kalite, oldukça önem arz eden ve birçok faktöre bağlı bir değişkendir. Bu değişkeni en yüksek değerde kılmak temel hedeflerimizden biridir.Bu yüzden teknolojiyi takip etme bilinci, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sitilimiz ile kaliteli ürünleri müşterilerimize sunmaktayız.

Kısa zamanda yaptığımız büyük işlerle hizmet ettiğimiz sektörlerde güzel projelere imza atan firmamız kalite ve güvenin tam adresidir.

img-cover

Misyonumuz

Şirket ve kalite hedeflerimiz doğrultusunda; müşterilerimize beklentilerinin ötesinde değer yaratacak ürün ve hizmet vermek. Çevre ve insan sağlığına duyarlı, ülke ekonomisine katkıda bulunan, başarı çıtasını sektöründe sürekli yükselten örnek ve öncü bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz

Hizmet verdiği alanlarda saygınlık ve güvenilirlik kazanmış , belirlediği ilke ve hedefler doğrultusunda her geçen yıla oranla istikrarlı bir şekilde büyüyen, toplumsal sorumluluğun bilincinde, çevreye duyarlı, değerlerine sadık, bir firma olmak.

Değerlerimiz

Üstün iş ahlakı, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık, çevre bilinci, dürüstlük ve şeffaflık